KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11809355
nr 1180 9355
Akvarell
Oidentifierad konstnär, signerad, Flickporträtt, 19x15
Utrop:
1.000 kr
Såld:
6.600 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:34:12
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.200 kr
2.200 kr
3.400 kr
4.000 kr
5.200 kr
5.200 kr
5.200 kr (Budbetjänt)
5.400 kr
6.200 kr
5.800 kr
6.000 kr (Budbetjänt)
6.200 kr
6.200 kr (Budbetjänt)
6.400 kr